Znany patostreamer Magical trafi za kratki

 

 

Stało się! Magical ma odbyć 82-dniową karę więzienia. Patostreamer wcześniej miał wyrok za pobicie, został skazany na prace społeczne. Mężczyzna nie wywiązał się z obowiązku, tak więc sąd zamienił mu ograniczenie wolności na więzienie. - Fajnie było, ciekawych ludzi poznałem. Ale jak miałem dalej pracować ze złamaną nogą? - pytał patostreamer dziennikarzy.

Toruński sąd odwoławczy podtrzymał w mocy decyzję sądu rejonowego. Za pobicie Wojciecha R. przy ul. Urzędniczej w Toruniu Magical został skazany na 5 miesięcy i 15 dni ograniczenia wolności. Mężczyzna powinien przez ten czas wykonywać prace społeczne.

Daniel miał przyjść do sądu o kuli. - Mam złamaną nogę i to bardzo poważnie. Stało się to podczas walki MMA.

Daniel przekonywał, że przed urazem sumiennie podchodził do wykonywania prac. - Fajnie było, ciekawych ludzi poznałem. Ale jak miałem dalej pracować ze złamana nogą?! Nie wyobrażam sobie pobytu w więzieniu. Wtedy to już żadnego streamu na pewno nie będzie - żalił się dziennikarzom.

Sąd odwoławczy nie uwzględnił jednak zażalenia mężczyzny. Magical trafi do więzienia na 82 dni.

To jednak nie koniec problemów znanego streamera. W styczniu, po informacji o ataku nożownika na prezydenta Gdańska, torunianin oraz jego matka mieli skomentować zamach w sposób nieprzyzwoity. Oboje zatrzymani usłyszeli zarzut publicznego pochwalania przestępstwa.