Battlefield 5 - nowe informacje o trybie Battle Royale

 

 

Uwaga fani serii! Do sieci wyciekł właśnie trailer nadchodzącego trybu w Battlefield V czyli Battle Royale, nazwanego Firestorm. Z materiału dowiadujemy się kilku ciekawych szczegółów na temat nowego trybu. Jeśli znużyło cię granie w dotychczasowych trybach i odłożyłeś BF5 na chwilę na półkę, nadchodzi chwila aby ponownie sięgnąć po tytuł.

Z trailera dowiadujemy się, że strefa walki będzie zacieśniana przez szalejący pożar, który zabija bardzo szybko. Żołnierz będzie w stanie strzelać po powaleniu, a w grze znajdują się cele, które zapewnią dostęp do nagród w tym do tzw. wiatrakowców, czołgów oraz quadów.

Otrzymamy sporo tego co już poznaliśmy z innych gier tego typu, czyli gra solo, w duecie lub w drużynie. Gra rozpoczyna się standardowo od skoku na spadochronie. Będziemy znajdowali broń o różnej skuteczności i częstotliwości występowania i jeden cel, czyli pozostać ostatnim graczem na mapie lub ostatnią drużyną.

Warto jednak pamiętać, że materiał traktujemy jako przeciek, więc nie wszystko może się sprawdzić. Dobra wiadomość jest taka, że sytuacje przedstawione na filmiku pokrywają się z poprzednim przeciekiem, jaki został opublikowany na forum reddit. W plikach gry dociekliwi użytkownicy forum dyskusyjnego znaleźli informacje na temat pojazdów i wzywania wsparcia powietrznego. Póki co nie ma oficjalnego stanowiska dewelopera w tej sprawie, brak również daty premiery.