Bójka i duszenie na patostreamie - Proboszcz VS Małysz

 

 

Dwaj aspirujący patostreamerzy, Małysz i Proboszcz, przekroczyli granice po raz kolejny. Na wizji polała się krew, doszło do duszenia, a sprawą zainteresowała się policja. Czegoś takiego w polskim patostreamie jeszcze nie było.

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie z ich streamu, na którym 27-letni Proboszcz bije Małysza butelką, a następnie dusi przy dużej publiczności. Warto dodać że Proboszcz miał już wyrok zakazujący mu tego typu działalności w sieci, ale ostatecznie został zamieniony na poręczenie majątkowe w wysokości 5 tysięcy złotych.

Jak informuje nas Polska Agencja Prasowa, policja już zatrzymała streamera. Funkcjonariusze zaczęli otrzymywać telefony w związku z prowadzoną transmisją i przestępstwem popełnionym na wizji. Po dotarciu na miejsce nikt nie reagował na pukanie do drzwi. Jak powiedział rzecznik prasowy łódzkiej policji:

"W związku z tym policjanci starali się uzyskać informacje od sąsiadów. Z relacji jednego z lokatorów wynikało, że przed chwilą w jednym z mieszkań faktycznie doszło do pobicia. Relację z tego zdarzenia transmitował na żywo sam sprawca."

Nagranie zostało natychmiast zabezpieczone, a Proboszcz został zatrzymany kilka godzin później. Grozi mu do trzech lat więzienia. Małysz zgłosił się do szpitala, gdzie został opatrzony, a następnie prawdopodobnie wyjechał z miasta. Policja stara się go odnaleźć.

To już kolejny raz gdy policja musi interweniować w domach streamerów a ich szalone pomysły zaskakują stróżów prawa. Niedawno głośno było o Magicalu, który to wraz z matką zostali aresztowani i otrzymali dożywotni zakaz prowadzenia transmisji live.