Dla twórców i odbiorców platform streamingowych

Zastanawiasz się ile subskrypcji dziennie mogą zyskać największe kanały na Youtube? Ciekawią cię zarobki z reklam topowych youtuberów i streamerów z platform takich jak Twitch? Z nami dowiesz się jak rośnie popularność czołowych twórców video w Polsce i za granicą, poznasz dzienny wzrost siły kanału w liczbach a także zapętlisz swój ulubiony fragment jego muzyki.

Wystartuj

Przetestuj nasze w pełni darmowe narzędzia na www.strimerzy.pl i podziel się wrażeniami w komentarzu. Nie musisz rejestrować się w serwisie aby otrzymać pełen dostęp do statystyk dowolnego kanału na yt. Przeanalizuj wzrost subów, video oraz liczbę łącznych wyświetleń wszystkich filmów danego youtubera.

Nauka

Statystyki niektórych kanałów, szacunkowe przychody z reklam oraz rosnąca popularność na pewno zrobią na tobie wrażenie, być może zachęcą cię do zostania jednym z twórców video contentu. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, możesz śledzić rozwój youtubowych kont swoich znajomych, ludzi sławnych lub wytwórni.

Użytkownicy

Wyszukaj tytuł piosenki lub nazwę filmu, a następnie kliknij na wynik aby wyświetlić video a my od tej chwili rozpoczniemy śledzenie kanału z którego pochodzi. Odczekaj kilka dni i wróć, a zobaczysz jak tabelka pod filmem wypełni się danymi, a ty będziesz mógł ocenić postęp kanału twórcy dzięki pełnym diagramom.

Portal dla widzów i streamerów

Badanie skoków popularności

Oglądaj online filmy, seriale, klipy, nagrania, covery, teledyski, filmiki, bajki, wydarzenia z kraju.

Powtarzenie fragmentu filmu na youtube

Słuchaj muzyki i zapętlaj ulubiony fragment singla bez końca, ucz się tekstu, śpiewaj do karaoke, trenuj.

Ranking youtuberów i streamerów

Podsumowanie polskiego youtuba w pigułce, ranking twórców, graczy, działaczy e-sportowych i casterów.