“Shqiptarët për Shqiptarët”, Emisioni 37 – 8 mars, 2019 – (I plotë) Shqiptaret per Shqiptaret

67734 odwiedzin

 


Uczysz się tej piosenki na pamięć i potrzebujesz powtórki? Użyj starej funkcji zapętlania video.
Od
Do
Pętla

Jeśli widzisz tylko jeden wiersz z danymi w tabeli, oznacza to że dopiero zaczęliśmy śledzić ten kanał i dane są niekompletne. Wróć za kilka dni aby zobaczyć pełną analizę, potrzebujemy czasu na skompletowanie informacji.

Nazwa kanału: Shqiptaret per Shqiptaret
Ilość subskrybentów: 45718
Łączny przychód: od 36767 do 122556

Statystyki kanału Shqiptaret per Shqiptaret wzrost popularności:
Data Suby Wyświetlenia Filmy
2019-05-09 45718 - 24511103 - 311 -
2019-05-29 52486 +6768 28067593 +3556490 331 +20
2019-05-30 52651 +165 28169185 +101592 331 -
2019-06-06 54423 +1772 29378979 +1209794 339 +8
2019-06-07 54697 +274 29527189 +148210 339 -
2019-06-09 55244 +547 29828475 +301286 345 +6
2019-06-16 56485 +1241 30771561 +943086 347 +2
2019-06-18 56900 +415 31022841 +251280 347 -
2019-06-22 57173 +273 31259287 +236446 347 -
2019-06-24 57352 +179 31385322 +126035 347 -
Dane w tabeli mogą być nieposortowane lub niekompletne z powodu systemu cache, w takim wypadku odśwież stronę za pomocą F5 lub użyj innego urządzenia.

Wzrost subskrypcji

Łączne wyświetlenia

Liczba filmów

Powyższe wykresy mogą być nieaktualne, tabela zawiera 10 punktów kontrolnych.

“Shqiptarët për Shqiptarët”, Emisioni 37 – 8 mars, 2019 – (I plotë) video

Tags:
news24

 

Zobacz “Shqiptarët për Shqiptarët”, Emisioni 37 – 8 mars, 2019 – (I plotë) Shqiptaret per Shqiptaret i oszacuj przychody kanału.

 

Komentarze

 


Sara Ruka

familie e mrekullueshme...sa respekt e dashri ...zoti ju bekoft per jet

Eleumas Rosi

Ky emision esht i veqant sa her e shof 😢😢😢ishalla shiqtaret e ndimojn njeri tjetrin sa me shum ♥️🇨🇮

Pranvera Vera

Ooooo nac joveq gjevahiri nuk ugzue poedhe une utrenova prej gzimi kurr borgjmos paqi as nat dynja asne ket allahi jushperbleft metegjithat ilumi ti eata per shpirtat ejuv lum perzotin qekeni ket ide ket menquri lumetju elumet naqejuv kemi me dukeni mbas allahit jujeni qe hecni ne rruget etij lumetneqejuvkemi juv rujt zoti

Halit Destani

Falenderimi i takon Allahut,që i dha Shqipëtarisë këtë gjigant të bamirësisë.Zoti e shperblevtë në këkë botë dhe botën tjetër.

Berty Myrta

Allahu Ja Shperblefte te gjithe Bamirsave,,,Videove Ngrijani pak Audion Nqs ka Mundesi

Sh Sh

Ju lutem na tregoni diqka për Musain?

The Beliver Of God Blessing

Elvis!!! Per njerez si ty ka nevoje shoqeria shqipetare ..Madje mund te them me plot bindje edhe shoqeria evropiane e mbare boterore…...Zemra jote eshte shume me e madhe se shtepia ku jeton ti me femijet nenen dhe bashkeshorten tende...Dhe ty te shkon per shtat Hadithi I Muhamedit AS : NUK JE BESIMTAR I VERTETE DERI SA TE DUASH PER TE TJERET ATE QE DO PER VETE!.... Madje… TI VELLA ELVIS DO PER TE TJERET ME SHUME SE CDO PER VETE!.. ALLAHU TA NDRICOFTE E TA GEZOFTE JETEN ASHTU SIC NDRICON E GEZON JETET E SHUME SHQIPETAREVE!!

Erges Zyca

O zot sa gjuhen jepi forcë kesaj familjes e

Ferat Mustafa

I Madhi Zot ju ruajt juve dhe familjet e juaja per kta gjithe pune e mundime qe i beni per Popullin ton.

E dua Forklorin

Te gjith nga pak dotja dalim edhe per ket familje.ju duam fort nga Kosova

 

Statystyki klipu “Shqiptarët për Shqiptarët”, Emisioni 37 – 8 mars, 2019 – (I plotë) Shqiptaret per Shqiptaret oraz licznik subów powyżej.

 

Oglądaj nowe filmy:

 

Shqiptaret per Shqiptaret

Zapętlaj “Shqiptarët për Shqiptarët”, Emisioni 37 – 8 mars, 2019 – (I plotë)

Liczba subów: 45718

Całkowity zarobek: 36767 - 122556

Nazwa kanału: Shqiptaret per Shqiptaret

Oglądane video: “Shqiptarët për Shqiptarët”, Emisioni 37 – 8 mars, 2019 – (I plotë)

 

strimerzy.pl

 


 

► SPRAWDŹ STATYSTYKI DOWOLNEGO KANAŁU
► OSZACUJ ZAROBKI YOUTUBERA BEZ REJESTRACJI
► UŻYJ DARMOWEGO KALKULATORA PRZYCHODÓW
► SZCZEGÓŁOWA ANALIZA KANAŁÓW NA YT
► OCEŃ WZROST POPULARNOŚCI NA WYKRESACH
► PROGRNOZY, ŚLEDZENIE SUBSKRYPCJI, TOP LISTY
► MOŻLIWOŚĆ ZAPĘTLANIA PIOSENEK I LEKCJI VIDEO
► NOWOŚCI ZE ŚWIATA STREAMERÓW I YOUTUBERÓW

Losowe Video

Zapętlaj Porsche Cayman GT4 vs GT3 RS | Gumbal
Porsche Cayman GT4 vs GT3 RS | Gumbal

2018.06.29

57876 wyświetleń

Zapętlaj Król Julian & Sid - GTA V [Kali] | Kaluch
Król Julian & Sid - GTA V [Kali] | Kaluch

2014.03.29

3176647 wyświetleń

Zapętlaj Sony Alpha A99 vs A77 | PhotoNewsReviews
Sony Alpha A99 vs A77 | PhotoNewsReviews

2012.12.28

133211 wyświetleń